PRESTIGE DETAILING CLINIC – to ekskluzywne, profesjonalne studio detailingowe, które powstało przede wszystkim z pasji do samochodów. To z myślą o nich stworzyliśmy miejsce w którym możemy wręcz perfekcyjnie zadbać o wszystkie jego detale. Posiadamy Certyfikację firmy 4nano,  jako jedyne studio w Tarnowie aplikujące powłoki ceramiczne tej marki.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach auto detailingowych, między innymi:

  • zabezpieczenie powłok lakierniczych

  • wieloetapowe korekty lakieru

  • zabezpieczenie felg, szyb i reflektorów

  • detailing wnętrza (pielęgnacja i zabezpieczenie tapicerki skórzanej oraz  materiałowej)

  • pielęgnacja komory silnika (metodą parową)

  • mycie spa

U nas każde auto traktowane jest wyjątkowo niezależnie od marki, wieku czy przebiegu.  Przez ostatnie kilka lat odbyliśmy liczne szkolenia, wykonaliśmy kilkadziesiąt projektów i zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pomaga nam w codziennych pracach. Nareszcie przyszedł czas aby móc się tym wszystkim z Państwem podzielić.  To właśnie dlatego stworzyliśmy zupełnie nową, odrębną markę na rynku  tarnowskim - "Prestige Detailing Clinic".

A z czym się wiąże perfekcyjny wygląd Twojego samochodu?

Pracujący u nas specjaliści wiedzą, że to kwestia zupełnie indywidualna. Czasami nawet najdrobniejszy detal potrafi wpłynąć na całokształt wykonanej pracy, dlatego tak ważne jest to, że nasi detailerzy dbają o najmniejsze szczegóły, stosując przy tym preparaty z najwyższej  półki! Dzięki nam Państwa auto może przejść proces który pozwoli na odzyskanie doskonałości  jego powłoki lakierniczej.